Geros kilmės ir kokybės veisliniai patinai – būtina bandos gerinimo sąlyga. Mūsų veisliniai patinai Manor Farm Narative ir Cedar House Macgyver iš Didžiosios Britanijos turi jau visą būrį gimusių palikuonių tiek mūsų alpakų bandoje, tiek kituose ūkiuose. Teikiame alpakų kergimo paslaugas. Prieš kergiant būtina įsitikinti, kad patelė subrendusi, sveika, geros fizinės būklės ir nevaikinga. Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojame saugoti pateles nuo streso ir siūlome su patinu atvykti pas pateles. Taip pat priimame pateles kergimui. Jei ir jūs norėtumėte sulaukti šių patinų mažylių, kviečiame susisiekti aptarti visų rūpimų sąlygų telefonu +37061439916 arba el. paštu nemunoalpakos@gmail.com.

Manor Farm Narative – pagrindinis mūsų reproduktorius, kuris visada traukia akį –  patinas išties įspūdingas, proporcingo sudėjimo, stambus, plonos tamsiai rudos vilnos. Yra vilnos tyrimai. Puikaus temperamento, visiškai sukalbamas ir klusnus, malonus tiek su kitomis alpakomis, tiek su žmonėmis.

Patinas turi kilmės dokumentus, kurie išduoda puikius genus. Jis yra gimęs Didžiojoje Britanijoje, tačiau tiek jo tėvas (juodas), tiek motina (gelsva) yra kilę iš garsių australiškų kraujo linijų. Kergimas su Manor Farm Narative – puikus pasirinkimas tiems, kas tikisi sulaukti vidutinių ar tamsių spalvų alpakiukų su kokybiška vilna. Manor Farm Narative yra davęs įvairių spalvų palikuonių – nuo auksinės, rusvos, rausvai pilkos iki juodos spalvos.

Cedar House Macgyver, arba Magas –  šviesiai gelsvas veislinis patinas, pasižymintis puikia vilna, nepriekaištingu sudėjimu ir neeiliniu charakteriu. 2017 m. pavasarį nuo jo nukirpome įspūdingus 3,8 kg vilnos, o ir vilnos tyrimų atsakymai išties džiuginantys. 2017m. trejų metų amžiaus McGyverio vilnos vid. plaukelių storis buvo 18,2 mikronų, standartinis nuokrypis – 4,2 mikrono, komforto faktorius – 99%. Tai išties įspūdingi skaičiai, Kalbant apie sudėjimą, į akis krenta itin tvirtas stotas, plati krūtinė, dailios formos masyvi galva.

Šis romusis milžinas mūsų pačių įsivežtas iš Didžiosios Britanijos ir praktiškai negiminingas su Lietuvos alpakomis, išskyrus keletą mūsų patelių, taigi jį galima drąsiai naudoti kaip reproduktorių nebijant kraujomaišos. Tinkamas pasirinkimas kergimui, jeigu norima šviesių spalvų jauniklių su plona vilna. Iki šiol Magas yra daugiausia davęs šviesių palikuonių  – baltų ir gelsvų. Galime priimti pateles kergimui arba atvykti į vietą, taip pat galime išnuomoti patiną sutartam laikui.

Meniu