Geros kilmės ir kokybės veisliniai patinai – būtina bandos gerinimo sąlyga. Mūsų veisliniai patinai Manor Farm Narative ir Cedar House Macgyver iš Didžiosios Britanijos turi jau visą būrį gimusių palikuonių tiek mūsų alpakų bandoje, tiek kituose ūkiuose. Teikiame alpakų kergimo paslaugas. Prieš kergiant būtina įsitikinti, kad patelė subrendusi, sveika, geros fizinės būklės ir nevaikinga. Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojame saugoti pateles nuo streso ir siūlome su patinu atvykti pas pateles. Taip pat priimame pateles kergimui. Jei ir jūs norėtumėte sulaukti šių patinų mažylių, kviečiame susisiekti aptarti visų rūpimų sąlygų telefonu +37061439916 arba el. paštu nemunoalpakos@gmail.com.

Manor Farm Narative – pagrindinis mūsų reproduktorius, kuris visada traukia akį –  patinas išties įspūdingas, proporcingo sudėjimo, stambus, plonos tamsiai rudos vilnos. Yra vilnos tyrimai. Puikaus temperamento, visiškai sukalbamas ir klusnus, malonus tiek su kitomis alpakomis, tiek su žmonėmis.

Patinas turi kilmės dokumentus, kurie išduoda puikius genus. Jis yra gimęs Didžiojoje Britanijoje, tačiau tiek jo tėvas (juodas), tiek motina (gelsva) yra kilę iš garsių australiškų kraujo linijų. Kergimas su Manor Farm Narative – puikus pasirinkimas tiems, kas tikisi sulaukti vidutinių ar tamsių spalvų alpakiukų su kokybiška vilna. Manor Farm Narative yra davęs įvairių spalvų palikuonių – nuo auksinės, rusvos, rausvai pilkos iki juodos spalvos.

Emporia Amiral – Lietuvoje visiškai naujos genetikos patinas, įvežtas iš Švedijos veislyno. 2018 m. Švedijos nacionalinės alpakų parodos juodos spalvos vicečempionas. Išskirtinai ramaus charakterio, taisyklingo sudėjimo ir gražios laikysenos patinas su puikia vilna. Patino tėvas pilkas, o motina juoda [AMIRAL kilmės medis] 2020 metais patinas pradeda kergimus, nekantriai laukiame jo palikuonių tiek mūsų, tiek kitose alpakų bandose.

Švarcas – mūsų ūkyje atvestas patinėlis, kilęs iš Didžiosios Britanijos. Jo tėvas – mūsų tamsiai rudas reproduktorius Narative, o motina – šviesiai gelsva patelė Luicia. Pats patinėlis gana smulkaus sudėjimo, išskirtinai gražios galvos formos, gana atsargaus charakterio. Jau aktyviai domisi patelėmis. Kasmet nuo jo nukerpame daug žvilgančios, plonos anglies juodumo banguotos vilnos, kuri savo rodikliais niekuo nenusileidžia šviesių alpakų vilnai. Švarcas turėtų tapti solidžiu reproduktoriumi.

Meniu