Siūlai

Siūlome išbandyti išskirtinės kokybės grynos alpakų vilnos siūlus.

Visas procesas nuo vilnos kirpimo iki siūlų vijimo mūsų pačių rankose, nukirptą vilną kruopščiai rūšiuojame ir siūlams atidame tik pačią švelniausią, todėl galime garantuoti, kad tiek megzti, tiek nešioti iš šių siūlų sukurtus rūbus ir aksesuarus bus vienas malonumas. 2017 m. rudenį mūsų rankų darbo alpakų vilnos siūlai buvo įvertinti parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2017“ aukso medaliu.

Natūralūs alpakų vilnos siūlai puikiai tinka vaikų rūbeliams, šalikams, kepurėms ir pirštinėms, tiek megzti, tiek nerti. Mūsų siūlų metražas – nuo 125 m iki maždaug 300 m / 100g.

Skirtingų metų siūlų storis, sukrumas ir spalva gali šiek tiek skirtis.

Alpakų vilnos siūlus, o vėliau mezginius, geriausia skalbti rankomis ar skalbyklėje, vilnai skirta programa, drungname vandenyje (iki 30°C) ir rinktis vilnai skirtus skalbiklius. Kai kas alpakų vilnos gaminius skalbia su šampūnu.

Parašykite mums, padėsime išsirinkti tinkamiausius siūlus jūsų projektui.

Mezginiai

Iš alpakų vilnos virbalais mezgame šalikus, pirštines, kojines, kepures, megztukus. Ne viską, ką numezgame, spėjam nufotografuoti, todėl jei ieškote vieno ar kito mezginio, tiesiog brūkštelėkit mums.

Alpakų vilna yra itin šilta, švelni, minkšta, bet kartu ir tvirta. Mezginiai gerai dėvisi, nesiburbuliuoja.

Kad mezginiai nesusitrauktų ir nesusiveltų, geriausia skalbti rankomis ar skalbykle, vilnai skirta programa, drungname vandenyje (iki 30°C) ir rinktis vilnai skirtus skalbiklius.

Antklodės

Alpakų vilna idealiai tinka ne tik verpti ir velti, bet ir antklodėms siūti.

Mūsų pasididžiavimas – nuostabios lengvos, bet kartu ir šiltos antklodės iš alpakų vilnos karšinio, apsiūto kokybišku tankiu 100% medvilnės audiniu. Pagaliau įgyvendinome ir šį planą! Antklodės pralaidžios orui, bekvapės, itin patogios, universalaus storio – tinka naudoti praktiškai visus metus. Su jomis miegoti taip malonu, kad nesinori ir keltis.

Turime įvairių dydžių antklodžių tinkamų tiek suaugusiems tiek mažiesiems.

Antklodžių matmenys :

120×90 cm,140×100 cm,140×200 cm, 200×200 cm, 220×200 cm

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis telefonu ar el. paštu.

Meniu